Szkoła‎ > ‎

Rekolekcje szkolne cz.1

opublikowane: 6 kwi 2020, 05:12 przez Mariusz Szymański   [ zaktualizowane 6 kwi 2020, 05:42 ]

Ks. Marcin Zieliński zaprasza do odsłuchania pierwszej części nagrania.

Rekolekcje szkolne cz.1

Wiem jak w banku

opublikowane: 30 mar 2020, 05:55 przez Agnieszka Grzymska

Polska Agencja Prasowa organizuje konkurs dla uczniów i nauczycieli na najciekawsze prace prezentujące rolę i zadania Narodowego Banku Polskiego. Do wygrania są nagrody pieniężne, w sumie ponad 10 tysięcy złotych.

#zostanwdomu

opublikowane: 30 mar 2020, 05:51 przez Agnieszka Grzymska

Kochani, walczymy z niewidzialnym wrogiem, dla swojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych ludzi - ZOSTAJEMY W DOMU i pracujemy zdalnie... Damy radę

Czytamy z empikiem

opublikowane: 30 mar 2020, 05:48 przez Agnieszka Grzymska

Szkolna biblioteka zamknięta, ale jakby ktoś chciał poczytać, to Empik dał fajną możliwość.
Nie tylko lektury

Pożegnanie Michała

opublikowane: 18 mar 2020, 09:59 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 18 mar 2020, 10:01 ]

Dnia 18.03.2020 z ogromnym smutkiem pożegnaliśmy Wspaniałego Młodego Człowieka -
Michała Westfalewskiego

Michale zawsze będziesz w naszych sercach i pamięci

Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia
oraz słowa wsparcia i otuchy w trudnych chwilach

dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi oraz społeczność uczniowska

Pożegnanie pani Bożeny Schiedel

opublikowane: 18 mar 2020, 09:30 przez Agnieszka Grzymska

Dnia 18 marca 2020r. na cmentarzu komunalnym pożegnaliśmy wieloletniego pracownika
Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie
Panią Bożenę Schiedel.
Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

[`]

opublikowane: 13 mar 2020, 06:03 przez Agnieszka Grzymska   [ zaktualizowane 13 mar 2020, 06:04 ]

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy,
że 12 marca w tragicznym wypadku samochodowym zginął nasz przyjaciel,
uczeń klasy IV TI Michał Westfalewski.
W imieniu dyrekcji szkoły, wychowawczyni klasy, nauczycieli i uczniów, składamy serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom Michała.

Stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce

opublikowane: 5 mar 2020, 12:23 przez Agnieszka Grzymska

Uczennice naszej szkoły z klasy 3a TL/TE Daria Pożoga oraz Aleksandra Kurzyńska otrzymały stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce w pierwszym półroczu ufundowane przez zakład patronacki – firmę Stiegelmayer. Nagrody wręczył przedstawiciel firmy – Pan Tomasz Cieślicki. Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Powiatowe Zawody Koszykówki dziewcząt i chłopców „Licealiada”

opublikowane: 5 mar 2020, 12:19 przez Agnieszka Grzymska

25 lutego odbyły się w naszej hali Powiatowe Zawody Koszykówki dziewcząt i chłopców „Licealiada” - rocznik 2000 i młodsi.
W zawodach wzięło udział pięć zespołów dziewcząt i chłopców z następujących szkół:

- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmnie
- Szkoła Techniczna BZDZ w Chełmnie
- Zespół Szkół nr 2 W Chełmnie

W kategorii dziewcząt zwyciężyły koszykarki z #zs2chelmno, a wśród chłopców, najlepsi okazali się reprezentanci Szkoły Technicznej BZDZ w Chełmnie

Gratulujemy!!!

Ferdydurke

opublikowane: 5 mar 2020, 12:15 przez Agnieszka Grzymska

27 lutego w auli naszej szkoły gościliśmy aktorów białostockiego Teatru Forma, którzy zaprezentowali spektakl „Ferdydurke”, oparty na powieści Witolda Gombrowicza. Wśród widowni zasiedli uczniowie klas ITLp, ITLg, ITI, IITOR, IIITOR wraz z nauczycielami. Aktorzy, poprzez aktywny kontakt z publicznością, w czytelny sposób zaprezentowali jedno z podstawowych zagadnień lektury – problem Formy.